News

رونمایی از کتاب مناجات الغافلین در باغ کتاب تهران پنجشنبه 9 خرداد ماه

رونمایی از کتاب مناجات الغافلین در باغ کتاب تهران پنجشنبه 9 خرداد ماه

مراسم رونمایی از کتاب «مناجات‌الغافلین» برگزار می‌شود.

با حضور محمدمهدی رسولی، سیدمهدی شجاعی و محمدرضا علیمردانی

آیین رونمایی از کتاب «مناجات الغافلین» اثر محمد مهدی رسولی پنج‌شنبه 9خردادماه ساعت 21:30،‌ در سالن شماره 8  باغ کتاب تهران برگزار می‌شود.

به گزارش روابط عمومی نشر جام‌جم آیین رونمایی از کتاب «مناجات الغافلین» اثر محمد مهدی رسولی، با حضور جمعی از هنرمندان، نویسندگان و اصحاب فرهنگ و هنر در باغ کتاب تهران برگزار خواهد شد.

محمدمهدی رسولی که پیش از این کتاب‌های جاده‌ای از ابر ،آمین (کتاب تقدیر شده‌ی بیست و هشتمین دوره کتاب سال جمهوری اسلامی ایران)، بند بازی روی تن آب و … را نوشته بود، حالا با جدیدترین اثر خود به نام «مناجات الغافلین» به استقبال مخاطبان خود رفته است.  رسولی در این کتاب که در حوزه ادبیات نوجوان قرار می‌گیرد سعی کرده در راز و نیازی عامیانه با خدا، از بین رفتن ۲۰ خصلت اخلاقی و ویژگی ناپسند را از خدا درخواست نماید. ترس‌، حسد، دورویی و … از جمله خصیصه‌هایی است که رسولی دراین کتاب با ادبیاتی طنز گونه و به شکل یک مناجات با پروردگار، در کنار تصاویری نگارگری شده توسط وی، به نگارش دراورده است.

رونمایی از کتاب چاپی و صوتی «مناجات‌الغافلین» و سخنرانی سید مهدی شجاعی و محمدمهدی رسولی از اهم برنامه‌های این رویداد فرهنگی است.

همچنین در این مراسم که نجمه جودکی، اجرای آن را برعهده دارد، محمدرضا علیمردانی، گوینده کتاب صوتی مناجات‌الغافلین، نیز بخش‌هایی از کتاب را اجرا خواهد کرد.

بنابر این گزارش، در مراسم رونمایی از کتاب مناجات الغافلین که توسط نشر جام جم و در باغ کتاب تهران برگزار خواهد شد، حضور برای عموم آزاد است.

جهت مطالعه خبر‌های مناجات الغافلین و اطلاعات نویسنده کلیک کنید

علاقه مندان به کتاب صوتی نیز می‌توانند با کلیک بر روی لینک زیر، یکی از ترک‌های کتاب مناجات الغافلین را با صدای محمدرضا علیمردانی گوش کنند.

دانلود بخشی از کتاب صوتی مناجات الغافلین : کلیک کنید

 

 

ارسال نظر

ایمیل شما محفوظ خواهد ماند