News

تمدید زمان ثبت رای در مسابقه داستان نویسی خودنویس

تمدید زمان ثبت رای در مسابقه داستان نویسی خودنویس

زمان انتخاب بهترین داستان نویس خودنویس و شرکت در قرعه کشی 10 جایزه 10 میلیون ریالی تمدید شد.

شما می‌توانید با ارسال عدد 2 به سامانه رایگان پیامکی  10005195 اپ کتابخوان جام جم را دریافت نمایید. پس از نصب اپ کتابخوان جام جم، وارد قسمت کتاب‌های خودنویس شوید و در قسمت ثبت نظرات امتیاز خود را به کتاب‌ها ثبت نمایید.

راه دیگر دریافت اپ کتابخوان جام جم بصورت مستقیم از طریق لینک زیر می‌باشد.

دانلود مستقیم : دانلود

مروری بر مسابقه داستان نویسی خودنویس

نشر جام جم در دوره جدید خود با تمرکز بر نشر الکترونیک از سال گذشته آغاز به کار کرده است. یکی از راهبردهای اصلی این نشر، مشارکت مردم در همه زمینه‌های مرتبط با کتاب است که مسابقه داستان نویسی «خودنویس» توانست با دریافت ۴۵۹ داستان بلند از نوقلمان سراسر کشور، نمونه موفقی برای شروع باشد.
پس از برگزاری کارگاه‌ برای ۲۰ نفر طلایی این مسابقه، و قراردادن این 20 کتاب در اپ کتابخوان جام جم بصورت کتاب الکترونیک  این فرصت برای مردم ایجاد شد تا بهترین داستان نویس را انتخاب نمایند تا علاوه بر انتخاب بهترین اثر‌ها توسط هیئت داوران نشر جام جم، مردم نیز بتوانند بهترین داستان را از دیدگاه خودشان انتخاب نمایند.

پس از شروع رویداد آراء عمومی و شروع تبلیغات سراسری تا به امروز 10 اردیبهشت ماه 1398 بیش از 5500 رای توسط مردم در اپ کتابخوان جام جم ثبت شده است.

پس از درخواست‌های زیادی که بوسیله پیغام در صفحه رسمی نشر جام جم به آدرس : www.instagram.com/jjp.ir برای روابط عمومی نشر جام جم مبنی بر تمدید زمان ثبت رای ارسال شد، تصمیم گرفتیم زمان ثبت رای را تا 12 اردیبهشت ماه به مدت 2 روز تمدید کنیم تا شما عزیزان فرصت بیشتری جهت مطالعه آثار ، ثبت رای و شرکت در قرعه کشی 10 میلیون ریالی برای 10 نفر را داشته باشید.

زمان قرعه کشی و اعلام نفرات برتر :

اعلام نفرات برتر و قرعه کشی 10 میلیون جایزه 10 میلیون ریالی در اختتامیه مسابقه داستان نویسی خودنویس صورت می‌پذیرد جهت مطالعه کامل اختتامیه و زمان آن وارد لینک زیر شوید.

لینک خبر اختتامیه : کلیک کنید

نظر (2)

  1. طیبه
    خرداد 10, 1398 \ب.ظ\31 5:10 ب.ظ

    سلام جهت ثبت نام در مسابقه ی نویسندگی چه زمانی باید به سایت مراجعه کرد؟

  2. ادمین
    خرداد 11, 1398 \ب.ظ\31 1:27 ب.ظ

    سلام منظورتان کدام مسابقه است.

ارسال نظر

ایمیل شما محفوظ خواهد ماند